0(332) 342 37 86
bilgi@buyrukgrup.com
MODELLER
SATIŞ SONRASI HİZMETLER
Finans ve Sigorta

ARACIN TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİNİ OPTİMİZE EDİN

START & DRIVE SÖZLEŞMELERİ

Özelleştirilmiş bakım sözleşmeleri yelpazesiyle desteklenen Renault Trucks, aracınızın ömrü boyunca yanınızda olup, çalışma aletinizin zaman içinde maksimum kullanılabilirliğine güvenebilmenizi sağlar. Yılda 2 ila 7 yıl ve 250.000 km'ye kadar geçerli olan her sözleşme, her model ve faaliyet alanına göre aracınızın ihtiyacına göre düzenlenir. Her ihtiyacı karşılayacak dört tür sözleşme mevcuttur.

SÖZLEŞMENİZİ KİŞİSELLEŞTİRMEK İÇİN SEÇENEK PAKETLERİ

Tüm Start & Drive sözleşmeleri, aracınızın yaşam döngüsündeki her dönem için dikte edilen her duruma ve gereksinime göre gereken bakım miktarına uyacak şekilde 6 adede kadar seçenek paketi halinde mevcuttur: Yükleme paketi Düzenleme paketi Vizyon paketi Hazırlık paketi Çekme paketi Bagaj kapağı paketi Olası her ihtiyacı kapsayan bir fiyat teklifi için yetkili Renault Trucks tamircinizle iletişime geçin,

ÇEKME YARDIMI

Renault Trucks Finans Hizmetleri, bir arıza veya çekme durumunda sürücülerinizin ve sürücülerinizin iç huzurunu korumak için kapsamlı, güvenilir ve kullanımı kolay yardım sağlar. Avrupa'da 24 saat ve haftanın 7 günü mevcuttur. Çekme yardım paketi, Start & Drive bakım sözleşmeleri kapsamında bir seçenek olarak mevcuttur, ancak bu sözleşmeler olmadan müşterilere de sunulmaktadır. GENİŞLETİLMİŞ ÇEKME YARDIMI "Genişletilmiş" versiyonunda, Çekme Yardımı garantisi, ulaşım, konaklama veya ülkesine geri gönderme gibi tüm sürücü hizmetlerini kapsar.

FİNANSMAN ÇÖZÜMLERİ: KAPSAMLI VE REKABETÇİ BİR ÇÖZÜM

Renault Trucks Financial Services, araçlar ve gövde parçaları için çeşitli finansman formüllerinin yanı sıra tüm araç bileşenlerini kapsayan sigorta ve servis sözleşmeleri (yardımcı ekipman dahil) sunar. Örneğin, herhangi bir hoş olmayan sürprizle karşılaşmadan size TCO'nuzun (Toplam Sahip Olma Maliyeti) tam kontrolünü sağlayan özel bir hepsi bir arada finansal kiralama seçeneği sunuyoruz. Danışmanlarımız, mevcut en uygun seçeneği seçmenize yardımcı olmaya hazırdır. STANDART KREDİ Geri ödemeleriniz önceden belirlenen bir süreye yayılır ve bilançoda amortismana tabi tutulur. KİRALAMA KREDİSİ KDV dahil satış bedeli tamamen finansman kapsamındadır. Son taksitten sonra arta kalan değer kadar araç sahibi olabilirsiniz. FİNANSAL KİRALAMA Kira miktarı kullanım süresine göre hesaplanır (işletme ihtiyaçlarınıza göre belirlenir). Ardından, beklenen kilometreye uyarak aracı kiralama süresinin sonunda iade edersiniz. KİRALAMA VE HİZMETLER: kapsamlı teklif Her şeyle biz ilgileniyoruz. Kiralanan araç bilançonuzda görünmüyor ve aylık ödemeler işletme gideri olarak giriliyor. Kirayı, işiniz doğrultusunda belirlenen bakım sözleşmesi ve sigorta çözümleri ile birleştirebilirsiniz. Sözleşmenin sonunda, beklenen kilometreye uyarak aracı iade etmeniz yeterlidir.

SİGORTAMIZ İLE ŞİRKETİNİZİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNİ SAĞLAYIN

Renault Trucks sigorta teklifleri, araç ve kullanıcısı / sahibiyle ilişkili tüm riskleri ve finansal riskleri kapsar. Güvenilir ve avantajlı kapsamdan yararlanmanızı sağlamak için şirketinizin özel gereksinimlerine uyarlanmıştır: Tek bir aracı veya tüm bir filoyu sigorta ettirme imkanı Öngörülemeyen olaylar için genişletilmiş koruma Hızlı hasar işleme
DEVAMI
Bakım

ÇALIŞMA SÜRESİ HİZMETLERİMİZLE ARAÇLARINIZIN KULLANILABİLİRLİĞİNİ SAĞLAMAK

Renault Trucks için, çalışma aletinizi daha karlı hale getirmek, bakım planlamasını optimize etmek ve plansız duruşların çoğunu önlemek anlamına gelir. Bununla birlikte, gelişen teknolojiler ve çözümler, önceden tahmin edilemez olanı tahmin etmeye yardımcı olmayı giderek daha fazla mümkün kılmaktadır.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BAKIM PLANI

Bu plan, aracınızın gerçek parametreleri ve profiline göre uzman koordinatörünüz tarafından tanımlanır ve uygulanır. Bakım planlaması ve konsolide bakım işlemleri, arıza süresini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. 2 yıllık uzatılmış garanti kapsamındaki güvenilir ve sağlam onaylı Orijinal Parçalar kullanılarak aracınızın orijinal performansı korunur ve yeniden satış değeri artırılır.

BAKIMI ÖNCELİĞİNİZİ YAPARAK ÖNCEDEN PLANLAYIN

Bakım planı izleme bileşeni aşınması ve olası arızalara ilişkin erken uyarılarla Renault Trucks, aracınızın çalışma süresini ve potansiyelini en üst düzeye çıkarır. PREDICT, işinizi ve faaliyetlerinizi gönül rahatlığıyla yönetmenizi sağlar!

SORUN GİDERME 24/7

Size 16 dilde yanıt veren bir uzman ağıyla, destek operasyonu boyunca tek bağlantınız olacak bir koordinatör size kişisel olarak yardımcı olur. Nereden ararsanız arayın, bu koordinatör aracın kabinindeki * 7/24 düğmesini kullanarak sizi konumlandırır ve Renault Trucks tamircisinin gelişi hakkında sizi bilgilendirir. Arıza onarımları, yol kenarı onarımları konusunda özel olarak eğitilmiş teknisyenler tarafından belirli araçlar kullanılarak ve özel teşhis araçlarıyla çalışılarak gerçekleştirilir.

ÇEKME YARDIMI

Renault Trucks Finans Hizmetleri, size bu kapsamlı, güvenilir ve kullanımı kolay yardım hizmetini sağlayarak, hem sizin hem de römork çekmeniz gerektiğinde sürücünün huzurunu korur. Avrupa'da haftanın 7 günü ve günün 24 saati mevcuttur. "Genişletilmiş" versiyonda, sürücü hizmetleri (ulaşım, konaklama, ülkesine geri gönderme, vb.) Sağlanmaktadır. Çekme yardım paketi, Start & Drive bakım sözleşmeleri kapsamında bir seçenek olarak sunulur, ancak bu sözleşmeler olmadan müşterilere de sunulur.
DEVAMI
Garanti, Onarım ve Parçalar

RENAULT TRUCKS AĞI ÜZERİNDEN HER ZAMAN SİZE YAKIN

Avrupa'da 1.400 servis merkeziyle Renault Trucks, nerede olursanız olun hızlı ve verimli bir şekilde yardımınıza geliyor.

PROS İÇİN BİR PROS AĞI

Renault Trucks servis merkezlerindeki profesyonellere, en son arıza tespit araçları konusunda düzenli olarak eğitim almış ve aracınızın teknolojisine uygun özel ve verimli ekipmanlarla donatılmış profesyonellere güvenebilirsiniz.

ORİJİNAL TEKLİF: RENAULT TRUCKS ORİJİNAL PARÇALARI

Renault Trucks araçları için tasarlanan ve onaylanan yedek parçalar, güvenilirlik, güvenlik ve çevre kriterleri açısından en zorlu standartları karşılar. Bu, kamyonunuzun mekanik ortamına mükemmel bir şekilde entegre olabilmeleri için güvenilirlik, güvenlik ve çevre standartları açısından en katı şartnamelere uymak anlamına gelir. Yedek parçalarımız, işletmenizin gereksinimlerini karşılamak için aracınızın orijinal performansını korur: mobilite, son teslim tarihlerine uyma ve güvenlik.

DEĞİŞİM TEKLİFİ: RENAULT TRUCKS STANDART DEĞİŞİM SEÇENEĞİ

Standart değişim süreci, aşınmış veya bozulmuş parçaların sertifikalı orijinal parçalarla değiştirilmesini içerir ve bu, kıyaslanmış özelliklere sahip bu endüstriyel yenileme sayesinde aracın orijinal performansını yeniden kazanmasını sağlar. Bu faaliyet, şirketin yedek parçaların geri dönüştürülmesine dayanan sürdürülebilir gelişim politikasının bir parçasıdır. Mükemmel kalite / fiyat oranı. Yeni ürünlerle aynı gereksinimleri karşılayan kalite ve performans. Renault Trucks araçları için tasarlanmış ve onaylanmış parçaların güvenilirliği. Birincil ihtiyaçlarınızı karşılamak için 2.000 referans öğesi. Küresel kapsama alanına sahip tam yetenekli bir ağ.

GENİŞLETİLEN TEKLİF: RENAULT TRUCKS YEDEK PARÇALARINI TAMAMLAMAK

Teçhizatınızın bakım ve onarımını kolaylaştırmak için Renault Trucks şimdi orijinal teklifini tamamlayan bir seçenek geliştirdi: eXtended.

İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK İÇİN 300.000'DEN FAZLA ÜRÜN

Atölye ekipmanı, aletleri ve sarf malzemeleri: kaldırma aletleri, kaynak ekipmanı, boya tabancaları, kişisel koruyucu ekipman, kayışlar vb. Kimyasal ürünler: hijyen ürünleri, yıkama, temizlik, klima temizleyicileri, deodorantlar vb. Elektrikli ürünler: kablolar, önceden yalıtılmış pabuçlar, konektörler, fazlama ekipmanı vb. Aksesuarlar ve çeşitli: eller serbest kitleri, plakalar, telefon bağlantıları vb. Yarı ve üst yapı: çeneler, göbekler, kaliperler vb.

GENİŞLETİLMİŞ TEKLİF SİZE NE GETİRİR?

Para için en iyi değer Araçlarınızın arıza süresinin azaltılması Yüksek kaliteli atölye ürünleri Profesyonel uzmanlığınızı geliştirmek için seçilmiş ortaklar Genişletilmiş teklif, aşağıdaki varlıklara dayalı olarak dikkatle seçilmiş tedarikçilerin bir listesiyle birlikte oluşturulur: Üstün kaliteli ürünler/li> Pazar ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak seçilmiş tedarikçiler ve ürünler/li> İhtiyaçlarınızın her birini nasıl karşılayacağını bilen profesyoneller için bir profesyonel ağı

2 YIL GARANTİ

Renault Trucks orijinal parçaları, size ve işletmenize olan uzun vadeli bağlılığımızın kanıtıdır: maksimum çalışma süresi ve en az 12 ay garanti; kurulum, kalifiye bir teknisyen tarafından gerçekleştirilirse 24 aya uzatılır; size tam bir huzur veriyor.

KALİFİYE BİR TEKNİSYEN TARAFINDAN TAKILAN YEDEK PARÇALAR İÇİN 2 YIL GARANTİ

Onaylı Renault Trucks atölyelerimizin yalnızca orijinal Renault Trucks parçalarını kuracağından emin olabilirsiniz. Tüm bakım çalışmaları, en son teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için sürekli eğitim almış kalifiye teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Atölyelerimiz verimli teşhis sistemleri, eksiksiz bir özel araç yelpazesi ve en son belgelerle donatılmıştır. 2 yıllık yedek parça garantisi size ideal koruma ve paranızın tam karşılığını verir. Ağımız ve yedek parça anlaşmalarımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
DEVAMI
Filo ve Enerji Yönetimi

OPTIFLEET, FİLONUZUN KRLILIĞINI ARTIRIR

Renault Trucks, karar verme sürecinizi yönlendirmek ve işletme maliyetlerinizi düşürmek için tasarlanmış, sürekli "anahtar teslimi" filo yönetimi destek çözümü olan Optifleet'i sunar. Araçları ve sürücüleri izleyerek, faaliyetlerinizi gerçek zamanlı olarak yönetirsiniz ve ilgili bilgilerin sürekli tedarikine sahip olarak birincil harcama kalemlerinizi kontrol edersiniz. Araçlarınız, nerede olursanız olun her zaman Optifleet portalına bağlı kalır. Bu adrese veya mobil filo yönetim aracı olan Optifleet Uygulamasını kullanarak buna erişebilirsiniz. Filonuzun durumuna, araçlarına ve sürücülerine hızlı bir genel bakış edinin Öngörülemeyen olayları sorunsuz bir şekilde yönetin ve görevleri hızla atayın Görevleri boyunca sürücülerinizle yakın temas halinde olun Eco Score ile sürücünüzün performansını asla gözden kaçırmayın Sürücüleriniz ve eğitmenlerinizle potansiyel iyileştirmeler hakkında bilgi verin ve paylaşın Optifleet çözümü aşağıdaki 3 modülden oluşur: OPTIFLEET KONTROL MODÜLÜ EcoScore, sürücü kalitesi ve araçla ilgili olarak 1'den 10'a kadar bir puana göre sürücü performans değerlendirmeleri yapar. Ayrıca önceki dönemlerle karşılaştırmalar yapar. Uzaktan izlenen araç ve sürücü başına teknik veriler (yakıt tüketimi, yeşil bölgedeki tüketim, rölantide harcanan sürenin yüzdesi, fren etkinleştirme sıklığı, vb.): Sürüş performansını analiz ederek ve becerilerini geliştirmesi gereken sürücüleri belirleyerek tüketimi optimize edin İyi sürücülerinizin sonuçlarını tanıtın. Araçların kullanımını iyileştirerek araç bakım maliyetlerini azaltın. Yakıt deposu seviyelerindeki önemli değişikliklere karşı uyarı alın Çevre raporlarınızı güncel tutun (karbondioksit, NOx, vb.). Raporlarınızı haftalık ve / veya aylık olarak farklı e-posta adresleri aracılığıyla otomatik olarak alın. OPTIFLEET MAP MODÜLÜ Araçlarınızı gerçek zamanlı olarak bulun: konum, araç hızı ve yönü, yakıt seviyesi, sürücü adı ve sürücü kartı durumu. Araçlarınızın yolculuk günlüğünü analiz edin. "Parazitli" kilometrelerden kaçınmak için yolculuk rotalarınızı optimize edin. Müşterilerin aracın coğrafi konumuna erişmesine izin verin (yalnızca konum). Her dakika konumlandırma raporlarından en iyi şekilde yararlanın veya daha doğru izleme ve izleme (MAP +). Daireler, rotalar, sınırlar vb. (MAP +) şeklinde 1.500'e kadar coğrafi engel (geçiş uyarıları) oluşturun. OPTIFLEET SÜRÜCÜ MODÜLÜ Sürüş ve dinlenmeyi yönetmeliklere göre gerçek zamanlı olarak izleyin (Avrupa yönetmeliği 561/2006). Takograf hafızasından ve sürücü kartından verileri uzaktan programlayın ve indirin. Get in touch with us if you have any further questions about Optifleet. 
DEVAMI
Sürücü Eğitimi

UZMANLARIMIZ VE OPTIFUEL EĞİTİMLERİMİZLE EKİPLERİNİZİ EĞİTİN

Sürücüleriniz, araçlarınızla çalışma deneyimini ilk yaşayan kişiler olduğundan, ekonomik karlılık hedeflerinizin farkında olmalıdırlar. Onları esnek ve akılcı sürüş konusunda eğitmek, varlıklarınızı korumanıza ve yakıt maliyetlerini kontrol etmenize yardımcı olur. Tüm eğitimlerimiz Renault Trucks uzmanları tarafından verilmektedir.

OPTIFUEL PROGRAMI: EĞİTMENLERİNİZİ, ÖRNEK SÜRÜCÜLERİNİZİ VE FİLO YÖNETİCİLERİNİ EĞİTMEK

Eğitmenler ve filo yöneticileri için akılcı sürüş eğitimini bir araya getiren 3 günlük kapsamlı bir paket. Program ayrıca Optifuel Infomax'ta (oturumun sonunda) teorik ve pratik eğitim sunmaktadır. Bu, sürüş tarzının yakıt tüketimini sürdürülebilir şekilde nasıl azaltabileceğine odaklanır.

HERKES İÇİN AVANTAJLAR:

Tüketim kaleminde sürdürülebilir bir düşüşü çok hızlı bir şekilde görebilen ve yakıt tasarrufu (ve dolayısıyla CO2 emisyonları) etrafında gerçek bir ivme yaratan işletme yöneticisi. Yakıt tüketiminde sürdürülebilir bir azalma tespit etmekte çok hızlı olan işletme yöneticileri, yakıt tasarrufu (ve daha düşük CO2 emisyonları) etrafında gerçek bir ivme yaratmaya her zaman çok isteklidir. Hem yerinde hem de müşterilerin araçlarında kapsamlı ve tam detaylı eğitimlerden yararlanan kurum içi eğitmenler / monitörler / tüketim yöneticileri, Optifuel Infomax yazılımını kullanarak tüm uzmanlıklarını sürücülerle paylaşabilirler. Somut ve doğrudan operasyonel eğitimden yararlanan sürücüler, sürüş konforunu ve güvenliğini önemli ölçüde artırabilirler.

OPTIFUEL EĞİTİMİ: SÜRÜCÜLERİNİZİN RASYONEL SÜRÜŞ BECERİLERİNİ GELİŞTİRMEK

Bu bir günlük eğitim, sürücülerin ticari araç teknolojilerinde ustalaşarak rasyonel sürüşü anlamalarını ve ardından yakıt tüketimini azaltmak amacıyla gerçek durumlarda uygulanmasını sağlar. Çeşitli teknolojilerde uzmanlaşmak için ilk yarım gün: Kinetik zinciri anlayın ve kontrollere tamamen hakim olun ... Yakıt tüketimini etkileyen parametreler. Rasyonel davranışın temel mesajları. Çeşitli teknolojilerde uzmanlaşmak için ikinci bir yarım gün: Gerçek hayattaki bir durumda tam yüklü bir teçhizatla sürüş. Akılcı sürüş uygulaması (daha yüksek hızlar, öngörü, vites değişiklikleri, vb.).

HERKES İÇİN AVANTAJLAR:

Somut ve doğrudan operasyonel eğitimden yararlanan sürücüler, sürüş konforunu ve güvenliğini önemli ölçüde artırmalarına olanak tanır. Yakıt maliyetlerinde hızlı bir düşüş görebilen ve faaliyetine yeniden yatırım yapmak için tasarruf sağlayabilen işletme sahibi.

RENAULT TRUCKS AKSESUARLARIMIZ: RESMİNİZDE BİR KAMYON

Günlük hayatınızı kolaylaştırmak için, Renault Trucks size en geniş ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmış eksiksiz bir kaliteli aksesuar yelpazesi sunuyor. Aracınızın performansını iyileştirmek, sürücüyü, yol kullanıcılarını ve taşınan malları korumak için, sürücülerin mümkün olan en iyi araç içi konfordan yararlanmasını sağlayın ... Bu nedenle, aracınızı benzersiz hale getirin: ihtiyaç duyulan aksesuarları bulmak yalnızca birkaç tıklama alır. tüm beklentilerinizi yerine getirin. Teklifimizi bulun ve aksesuarlarınızı burada rezerve edin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, yardım etmek için buradayız.
DEVAMI
2.EL ARAÇLAR
Güvenilir Satış Politikası
Sınıfını ve koşullarını çok iyi bilen ve yalnızca araç satan değil, aynı zamanda işiniz için sizinle beraber en iyi çözümü üreten uzmanlarımızın sunduğu yetkin bir danışmanlık hizmeti ile karşılaşacağınızdan emin olun.
DEVAMI
KURUMSAL
Hakkımızda

Otomotiv sektörünün öncü firmalarından olan firmamız; köklü geçmişiyle, dünden aldığı gücü yarınlara aktarmak için özverili çalışmalar yürütüyor. 1992 yılında traktör satışıyla başlayan sektördeki yolculuğumuz, 1995 yılında ikinci el traktör sektörüne de giriş yaparak büyüyerek…

DEVAMI
HABERLER
Web Sitemiz Yenilendi
22.11.2021

Web sitemizi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenebilen bir yapıda olmasını sağlamak…

DEVAMI